Panny młode marzą o idealnym ślubie i weselu. Chcą zachować wspomnienia na długie lata. Dlatego też tak istotne jest uchwycenie najważniejszych momentów i zatrzymanie ich w wymarzonej oprawie. Samo zebranie materiału, to dopiero początek w drodze do realizacji marzeń. Nasza praca zaczyna się od sfilmowania/sfotografowania tych że chwil, a kończy się w dniu wręczenia młodej parze produktów finalnych. Zaliczamy do nich: filmy nagrane na okazjonalne płyty, zdjęcia na pendrivie, fotoalbumy oraz inne gadżety przypominające te cudowne chwile.
Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane rozwiązania.
 Fotoalbumy

 

Fotoalbumy są niezapomnianą pamiątka, która będzie z nami przez długie lata. Najpopularniejsza wersja zestawów, to album duży (30x30cm) dla młodych oraz album mniejszy (20x20cm) dla rodziców. Oczywiście istnieje możliwość wyboru również innych formatów. Albumy mają zazwyczaj od 10 do 25 rozkładówek. Każdy z oferowanych przez nas fotoalbmów oprawiony jest w elegancką ekoskórę lub elegancką tkaninę Jej kolorystyka uzależniona jest od preferencji Pary Młodej. 

 Dodatki

   

Obecnie większość klientów wybiera fotoalbumy na grubych lub cienkich kartach. W zależności od upodobań i gustu, Mogą być także zastosowane dodatki w postaci ozdobnych narożników, lub unikalnego okienka na okładce.

 Pendrive i płyty DVD i Blu-Ray 

 

Rok 2018 to już standard że materiał filmowy i zdjęcia oddajemy na nośnikach pendrive. Dzięki nim możemy mieć ślubne fotografie zawsze pod ręką. Proponowane przez nas nośniki mogą występować w dwóch wersjach: w opakowaniu z ekoskóry lub z indywidualnym nadrukiem (np. zdjęciem).

Płyty DVD i Blu-Ray są coraz rzadszym nośnikiem, na których nagrywamy materiały finalne, lecz oczywiście występują w naszej ofercie. 

Podsumowanie

 

 Wszystkie produkty zamawiamy w sprawdzonych firmach, specjalizujących się w produkcji albumów i opakowań. Posiadamy wzory okładek, oraz paletę kolorystyczną do wyboru.

Zawsze omawiamy z klientem wybór albumu czy struktury okładki. Jeszcze w tym roku będziemy proponować inne rozwiązania najnowszych produktów w branży foto-video, ale o tym wkrótce.

 

Chcesz się do wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić!