Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji filmów z uroczystości okolicznościowych m.in.: ślubów, wesel, komunii, studniówek oraz przyjęć rodzinnych. Dlatego też, jeśli potrzebujesz dobrego filmowca i chcesz uwiecznić ważne dla Ciebie chwile, to skontaktuj się z nami. Oferujemy ciekawe reportaże filmowe i zdjęciowe. Realizujemy krótkie video-klipy, w tym zwiastuny filmów ślubnych oraz teledyski ślubne. Zajmujemy się nagraniem i montażem pełnego dokumentu filmowego. Na potrzeby klientów realizujemy także filmy promocyjne i reklamowe. 

Fotografia ślubna i okazjonalna
 
Filmy to tylko część naszej pracy. Zajmujemy się również fotografią okazjonalną. Wykonujemy fotoreportaże, sesje plenerowe, portrety, zdjęcia indywidualne i grupowe.
Realizujemy sesje narzeczeńskie. Fotografia ślubna, komunijna i studniówkowa nie jest nam obca. Każde zlecenie realizujemy zgodnie z zamówieniem i z życzeniami klienta. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my postaramy się spełnić Twoje wymagania.
 
Wykonujemy kompleksowe usługi foto-video
 
Oferujemy zdjęcia i filmy najwyższej jakości. Fotografie i filmy zapisujemy na nośnikach USB(pendrive). Przygotowujemy również eleganckie fotoksiążki. Nasze produkcje filmowe realizujemy w formacie 4K i FULL-HD .
W ofercie posiadamy również krótkometrażowe filmy ślubne realizowane przez dwóch operatorów.
Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, lustrzanek DSLR firmy ( Sony i Canon ), monopodów i jazd kamerowych oraz gimbali, przy użyciu których nagrywamy filmy.
Materiał finalny utrwalamy na nośnikach USB lub na życzenie klienta, można pobrać film lub zdjęcia z profilu online. 
 
Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta
 
Odbiorcami naszych usług są osoby, które cenią sobie profesjonalizm. W podziękowaniu za udzielone nam zaufanie oferujemy indywidualne podejście do klienta.
Nasza oferta jest rzetelna i przejrzysta. Dążymy do realizacji marzeń Młodej Pary oraz innych osób zamawiających usługi foto-video. Do naszej pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt finalny, jakim są dobre zdjęcia i dobry film, spełniał Państwa oczekiwania.
 
Realizujemy zlecenia z Częstochowy , Katowic, Wielunia, Łodzi oraz regionu i nie tylko.
 
Jeśli poszukujesz dobrego fotografa i filmowca z Częstochowy, to świetnie trafiłeś.  Realizujemy zlecenia z całego regionu. Jesteśmy otwarci także na klientów ze śląska oraz z pobliskich województw. 
 
Uwiecznij to, co piękne i ważne dla Ciebie!
 
 
Dzięki naszym filmom i fotografiom zatrzymasz czas. 
Chcesz wiedzieć jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować? Zadzwoń: +48 604069043

 

Chcesz się do wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić!