Piękne widoki i krajobraz, który nas otacza nie zawsze można zobaczyć stojąc na ziemi. Dlatego warto pokusić się o uzupełnienie reportażu okolicznościowego o zdjęcia i filmy zarejestrowane z lotu ptaka. Kościół, dom Państwa Młodych, sala weselna, sesja plenerowa to chwile, które chcemy zapamiętać na zawsze. Dzięki ujęciom z DRONa możemy zobaczyć, to co początkowo było niewidoczne.

Zdjęcia lotnicze
Zdjęcia lotnicze
Previous Next Play Pause
1

Czym jest DRON?

Dziś już chyba wszyscy wiedzą czym jest to urządzenie. DRON jest bezzałogowym statkiem powietrznym, który umożliwia robienie zarówno statycznych zdjęć, jak i dynamicznych filmów. Obrazy są rejestrowane w jakości 4K lub FHD, z dowolnie wybranej wysokości. Ciekawe efekty wizualne uzyskuje się dzięki elastycznej ścieżce wznoszenia oraz zmiennej prędkości, z jaką porusza się DRON. Dodatkowo, sprzęt ten daje możliwość precyzyjnych ujęć, gdyż może zbliżyć się do fotografowanych obiektów nawet na odległość jednego metra. DRON obsługiwany przez doświadczonych operatorów gwarantuje rejestrację profesjonalnego materiału.

Wiadomo, że każdy chce, aby film z jego wesela lub z innej uroczystości był wyjątkowy i uwieczniał najważniejsze momenty. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod filmowania, oraz nowoczesnych systemów stabilizacji, mamy możliwość uchwycenia niepowtarzalnych obrazów. Odpowiednio nagrane momenty i profesjonalny montaż sprawią, że film zachwyci nawet najbardziej wytrawnych odbiorców.

Chcąc zagwarantować najwyższą jakoś usług nasza firma wykonuje relacje z imprez okolicznościowych z wykorzystaniem nowoczesnych lustrzanek DSLR oraz DRONa. W razie pytań prosimy o kontakt, jesteśmy otwarci na potrzeby klienta.

 

 

Chcesz się do wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić!